Bilgilendirme amaçlı işbu maili okuyamadığınız takdirde önceden seçtiğiniz internet navigasyon proğramınız üzerinden açmak için bu link' tıklayınız.
View this newsletter in English View this newsletter in English  
Advance Steel web presentation
 
Detaylı çelik konstruksyon tasarımcıları, çelik konstruksyon mühendisleri:
Çelik tasarımlarının detaylandırılması için yüksek performanslı yazılımı keşfediniz!
9 Kasım 2011 Çarşamba günü, doğu Avrupa'nın yaz saatine göre saat 10:30' da
 
Advance Steel key features

Çelik tasarımlarının
detaylandırılması için yüksek
performanslı yazılımı keşfediniz!

Advance Steel, çelik tasarımlarını şekillendirme ve detaylandırılmayı (detaylandırılma, çeşitli raporlar, montaj şemaları, çeşitli malzeme ve döküm listleri) otomatik olarak gerçekleştiren bir programdır. Advance Steel AutoCad® platformu üzerinde NC dosyalarını da oluşturabilir.

 
9 Kasım 2011 Çarşamba günü doğu Avrupa'nın yaz saatine göre saat 10:30'
dan itibaren sanal düzenlenecek türkçe gösterime kayıt olunuz.
 

   Neden ADVANCE Steel?

 

Advance Steel tüm yapı çeşitlerini tasarlayabilmektedir - ticari ve sanayi yapılar, statlar, tesisat tasarımları, çeşitli çelik yapılar, çelik ve mekanik karışımı yapılar.
 

Advance Steel, merdiven ve korkuluklar için bilgisayar destekli daha iyi bir tasarlama seçeneği - kullanılması kolay, çeşitli merdiven tipleri elde etmek için ihtiyaç duyulan araçlara sahip, verim yükseltici otomatik seçenekler.
 

Advance Steel model ve belgeler arasında akıllı bağlantılara sahip - Otomatik belge oluşturma ve otomatik güncelleştirme, BOM ve NC (Sayılı kontrol) dosyalarını dahi tamamen otomatik olarak oluşturma imkanına sahip.
 

Advance Steel yapı bağlantılarını anında kontrol etmektedir - EC 3 ve AISC standartları hükümlerine uygun çelik bağlantı yerlerini kontrol etmektedir.
Hastahane için helikopter iniş alanı
Treves, Almanya
Buhar çatlama fırını
Gonfreville Refinery, Fransa
Cluj Arena stadyumu
Cluj-Napoca, Romanya
 

   Advance Steel, bilgisar destekli diğer platformlara göre: %48'e kadar daha fazla verim sağlamaktadır.

  Şekillendirme süresinde %23 tasarruf.
 
Bir düğmeye basarak otomatik çizimlere ulaşin. Advance Steel otomatik olarak uygun ölçeği tespit eder, uygun kağıt ebadında ve ihtiyac duyulan açılardan çizimlerinizi temin eder. Çizim süresinde %75 zaman tasarrufu!
 Kullanıcı olarak çizimlerinizde yapmış olduğunuz ayarlarda hiçbir kaybınız olmadan çizimlerinizi otomatik güncelleştirebiliriniz; böylece %83 zaman tasarrufu elde edersiniz. Verimlilikteki artiş gayet kolay görülebilir. Advance Steel çelik yapı projelerinde otomatik olarak çizim elde etmek isteyen kullanıcılar için en verimli ve etkili seçenektir.

  Advance Steel hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayınız

 
9 Kasım 2011 Çarşamba günü doğu Avrupa'nın yaz saatine göre saat 10:30'
dan itibaren sanal düzenlenecek türkçe gösterime kayıt olunuz.
 
 

AVANTAJLAR: kolay, yüksek performanslı, verimli ve etkili!

  AutoCAD® fonksyonlarından faydalanarak öğrenimi ve kullanımı kolay
 

Her tip çelik konstruksyonun şekillendirilmesi ve detaylandırılmasında yüksek performans
  Kaliteli planlar - tasarım hatalarının ortadan kaldırılması
 

Etkili şekillendirme ve detaylandırma - tekrarlamalı süreçlerinin ortadan kaldırılması, her değişiklik sonucu otomatik güncelleştirme ve bilgi eşlemesis
  Diğer standard formatlarla uyumlu: İFC, CİS 2, SDNF vs
  Maaliyet düşürücü
GRAİTEC hakkında
1986 yillinda kurulmuş olan GRAITEC yapısal mühendislik ve tasarımları konusunda yazılım geliştiren en büyük şirketlerden biridir. Dünya çapında 30.000'den fazla kullanıcısı olan Graitec çözümleri muazzam projelerinin gerçekleşmesinde katkıda bulunmuştur.Bunlardan bir kaçını hatırlatacak olursak: Cœur Défense Kulesi, Stade De France futbol sahası, Cairo metrosu, Düsseldorf Uluslararası Havalimanı, Bükreş Baneasa Alişveriş Merkezi, Milano Fair vs. GRAİTEC grubu 12 uluslararasi şubesinde (Fransa, Almanya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Ingiltere, Rusya, Kanada, Singapur ve ABD) 240'tan fazla eleman çalıştırmaktadır. GRAİTEC aynı zamanda 40tan fazla satış ortağıyla uluslararası bir distribütör hattını yönetmektedir. Daha fazla bilgi için www.graitec.com, u ziyaret ediniz.

Follow us on Facebook   Follow us on Twitter   Follow us on GRAITEC Blog   GRAITEC Forum   GRAITEC on YouTube
Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz
www.graitec.com
 

Tanıtım amaçlı bu mesaj e-mail adresinizin kamuya açık katalog ve sitelerde mevcut olduğundan, bilgi bankamızda kayıtlı olduğunuzdan veya Romanya öok sayıda mevcut olan iş rehberlerinde yayımlandığı için tarafınıza gönderilmiştir. Gizlilik unsurunuza anlayış ve saygı gösterdiğimiz için bu mesajın bir hatadan dolayi tarafınıza uılaşması takdirde özür dilleriz. Aboneliğiniz iptal etmek için lütfen burayı tıklayınız .
GRAİTEC’ten hiçbir bilgi kabul etmeyi istemediğiniz durmunda burayı tıklayınız .Teşekkür ederiz !